
У ДНЗ “МВПУПІТ” пройшов Тиждень Інформатики, протягом якого здобувачі освіти мали можливість продемонструвати свої знання та творчість у різних тематичних конкурсах.
На платформі Фейсбук учасники ділилися цікавими фактами про історію інформатики у своїх дописах, використовуючи хештег #Інформатика_ДНЗМВПУПІТ. Переможцями цього конкурсу стали Кислиця Анастасія та Цьошко Аліна з групи № 3.
У тест-грі в Інстаграмі здобувачі освіти та всі охочі мали можливість перевірити свої знання з інформатики.
ТікТок Виклик: учасники створювали веселі тематичні відеоролики на платформі ТікТок. Найкращі роботи належали групі № 2.
Переможцями в змаганнях з інформатики у розгадуванні ребусів та виконанні практичних завдань у групі № 3 стали Жутікова Ксенія та Єрохіна Анна.
Учасники групи № 1 вразили всіх своїми знаннями та креативним підходом у вирішенні завдань під час проходження веб-квесту. Учасники вирішували ситуативні завдання з інформатики та долали виклики з великим ентузіазмом.
Такий тиждень сповнений веселими враженнями та розвивальними конкурсами зробив засвоєння предмету Інформатика ще цікавішим та захоплюючим для всіх учасників. 🚀💻 #Інформатика #ТижденьІнформатики #ДНЗМВПУПІТ #Інформатика_ДНЗМВПУПІТ