Останній день квітня у МВПУПІТ традиційно був присвячений навчально-тренувальним заходам з цивільної безпеки та охорони праці для здобувачів освіти.
Відповідно до програми було здійснено евакуацію всіх учасників освітнього процесу за сигналом “Тривога”. Потім інженер з охорони праці Бондарева С.В. здійснила інструктаж зі здобувачами освіти щодо використання вогнегасників та продемонструвала принцип роботи двох типів вогнегасників – порошкового і вуглекислоиного. Здобувачі освіти мали змогу відтренувати уміння здійснювати пожежогасіння. А першу домедичну допомогу продемонстрували учасники рою з національно-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”), адже вони проходили вишкіл та відпрацьовували свої вміння. І наостанок, всі переглянули навчально-інформаційні фільми про тактику дій у разі виникнення небезпеки для життя. Такий досвід для молоді є актуальним у наш небезпечний час!
