Студенти 1-го курсу відвідали Дніпропетровську обласну універсальну наукову бібліотеку

Студенти 1-го курсу відвідали Дніпропетровську обласну універсальну наукову бібліотеку — одну з найбільших бібліотек України.

Під час екскурсії для молоді розкрили лайфак про те, як користуватися електронним сайтом бібліотеки, адже робота з книгами та журналами є невід’ємною частиною навчального процесу, зокрема під час написання курсових і дипломних робіт.

Майбутні дизайнери друкованих видань мали можливість на дотик ознайомитися з книгами, надрукованими комбінованими способами (тиснення фольгою, офсетний друк, ламінування), а також оглянули колекцію мініатюрних книг різних форматів.

Наостанок занурилися у сучасній технології візуалізації інформації та відвідали AR-виставку, що відкривається через мобільний застосунок і дозволяє переглядати експонати у віртуальній та доповненій реальності.

Дякуємо бібліографам за пізнавальну та корисну екскурсію!

Молодь отримала чудові враження.