У межах діяльності навчального гуртка «Настільний теніс» під керівництвом викладача фізичної культури Звєрєвої Марії Борисівни у спортивній залі було проведено змагання серед учасників гуртка та всіх поціновувачів цього виду спорту. Загалом взяли участь 16 здобувачів освіти.
Переможницею змагань стала Демчик Анастасія – 1 місце з результатом 11/4;
2 місце – Волков Анатолій; 3 місце – Кравець Аліна з результатом 11/9.
Окремо відзначаємо головну суддю змагань – майстра спорту з настільного тенісу Ліфанову Олесі, яка оцінювала та мотивувала нашу молодь, і одночасно є здобувачкою освіти закладу.
Переможці отримали солодкі призи від гуртківців кухарів на чолі з майстром виробничого навчання Новак Софією Борисівною, учасники змагань матимуть гарні оцінки з предмету фізична культура.
Вітаємо дітей з перемогою та дякуємо за активну участь!
