
Здобувачки освіти групи 2 взяли участь у VII Учнівсько-студентській конференції “Молодіжна наука у контексті суспільно-економічного розвитку країни” та підготували статті за тематикою “Повоєнне відродження України” та “Держава та суспільство”, які увійшли до збірника тез та доповідей. Основною метою конференції є вирішення стратегічних питань повоєнного відродження України та розвиток науки з позиції бачення прогресивного студентства та учнів.