Відбулася робоча зустріч представників поліграфічних підприємств та сфери державного управління з майбутніми вступниками, нині випускниками училища, та гарантам освітньо-професійних програм, за якими відбувається підготовка фахівців у закладі світи.
Для вступників роз’яснювали умови вступу і зарахування на навчання, знайомили із освітніми програмами й тими перспективами, які можуть відкритися в подальшому професійному житті та кар’єрі. Представники роботодавців мали можливість скорегувати освітні програми і зорієнтувати на впровадження більш осучаснених навчальних компонентів, які забезпечать підготовку саме тих фахових компетентностей, які будуть актуальними для виробництві.
У такий спосіб знання, що будуть здобувати майбутні фахівці, стають оновленими і осучасненими.
Гаранти освітніх програм та педагоги, які відповідальні за якість освіти, мають тепер змогу корегувати програми для навчання за потребами роботодавців.
