Робота в гуртожитку із його мешканцями набирає обертів

Напередодні відбулися збори Ради гуртожитку за підсумками роботи у 2024–2025 н.р. Здобувачів освіти перших курсів ознайомили із роботою секторів, їх діяльністю та результатами досягнень за минулий навчальний рік.

Також був обраний новий склад Ради гуртожитку та старостат. Поспілкувалися і щодо планування діяльності на 2025-2026 навчальний рік.

Важливим питанням було самоуправління у житлових кімнатах. Було визначено відповідального за житлову кімнату. Кожна кімната обрала свого старосту. Оголосили обов’язки старости кімнати: стежити за порядком та дотриманням правил проживання; організовувати прибирання кімнати; інформувати мешканців про оголошення та рішення Ради; представляти інтереси кімнати на зборах, тощо.

Новий склад Ради та старостату готові активно працювати задля комфорту та затишку у гуртожитку!

Також на зборах були присутні комендант гуртожитку, яка відповіла на питання мешканців та черговий майстер по гуртожитку, яка зачитала Наказ про заборону паління у гуртожитку і прилеглих територіях.