Випускники ІІІ курсів та здобувачі фахової передвищої освіти поліграфічного напрямку відвідали базове підприємство – друкарню “Весна” з метою вивчення інноваційних поліграфічних технологій та ознайомлення з роботодавцями та потенційними робочими місцями.
А от педагоги завітали до школярів одного з районів області та провели профорієнтаційні бесіди із випускниками 9-х та 11-х класів.
Ми наочно продемонстрували як формуються робітничі кадри поліграфічної галузі від випускників шкіл до професіоналів та працівників друкарень і типографій. Тож місія педагогів профтеху полягає у вмотивованому навчанні нової генерації поліграфістів.
