Щодня приймальна комісія Державного навчального закладу “Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій” працює аби кожен абітурієнт правильно визначився щодо своєї майбутньої професії!
Члени приймальної комісії для випускників шкіл проводять тренінги, інтерактивні вправи, надаються роз’яснення та допомагають у заповненні бланків.
На сьогодні опрацьовано 88 % заяв абітурієнтів, внесено дані до єдиної державної бази з питань освіти, постійно ведеться моніторинг якості виконання регіонального замовлення!
Приєднуйся до родини МВПУПІТ! 💪Рухайся до омріяної професії!
Будуй власну кар’єру!🇺🇦