Початок ІІ-го семестру навчального року відзначився засідпнням Державної кваліфікаційної комісії

Початок ІІ-го семестру навчального року відзначився засідпнням Державної кваліфікаційної комісії, яка здійснила випуск груп фахових молодших спеціалістів за спеціальністю “Видавництво та поліграфія”, що навчалися за освітньо-професійними програмами “Друкарське виробництво” та “Комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації”.

Студенти під час переддипломної практики розробляли технологію виготовлення різної поліграфічної продукції: макетування видань, виготовлення етикеток, плакатів, пакування та інше. Комісія проекзаменувала набуті вміння створювати друкарську продукцію, підбирати формати, фарби, види паперу або іншого задрукованого матеріалу та форми і технології оздоблення продукції.

Всі випускники працюють на типографіях та в друкарнях міста, тому із поставленими завданнями впоралися добре. Підтвердженням тому є отримані оцінки, присвоєння освітньо-кваліфікаційного рівня “фаховий молодший бакалавр” та рішення Державної кваліфікаційної комісії про видачу дипломів.

Три випускника отримали дипломи з відзнакою! Пишаємося Вами та бажаємо вдалої професійної кар’єри!