Перемоги у STEM-освті!

Вітаємо студенток МВПУПІТ групи № 2 Мандрику Софію та Логвиненко Ганну, які взяли активну участь у проєкті «STEM-освіта в дії» та конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Учасниці представили власні проєкти та дослідницькі роботи, продемонструвавши творчий підхід, сучасне бачення, наполегливість і високий рівень підготовки. Наставниками студенток були майстри виробничого навчання Аніщенко І.В. та Лук’яненко К.С.

За результатами захисту студенти здобули І та ІІ місця, підтвердивши свої знання та вміння у сфері STEM-освіти й наукової діяльності.

Куратори та учасниці нагороджені дипломами та сертифікатами з відзнаками за високі результати, професіоналізм і вагомий внесок у розвиток науково-дослідницької діяльності молоді.

Пишаємось нашими студентками, бажаємо натхнення, нових ідей і подальших перемог!