Вітаємо студенток МВПУПІТ групи № 2 Мандрику Софію та Логвиненко Ганну, які взяли активну участь у проєкті «STEM-освіта в дії» та конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.
Учасниці представили власні проєкти та дослідницькі роботи, продемонструвавши творчий підхід, сучасне бачення, наполегливість і високий рівень підготовки. Наставниками студенток були майстри виробничого навчання Аніщенко І.В. та Лук’яненко К.С.
За результатами захисту студенти здобули І та ІІ місця, підтвердивши свої знання та вміння у сфері STEM-освіти й наукової діяльності.
Куратори та учасниці нагороджені дипломами та сертифікатами з відзнаками за високі результати, професіоналізм і вагомий внесок у розвиток науково-дослідницької діяльності молоді.
Пишаємось нашими студентками, бажаємо натхнення, нових ідей і подальших перемог!




