Педагогічний колектив Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій розпочинає новий 2024-2025 навчальний рік Педагогічною радою.
Прозвітовано за попередній навчальний рік; названі найкращі моменти та нагороджені педагогічні працівники за свої творчі здобутки; обговорено проблеми та здійснена спільна робота над помилками. І, звичайно, визначені головні напрямки роботи у 2024-2025 навчальному році.
Три години конструктивної бесіди заклали нові посили у роботі педагогічного колективу. І головна наша мета – надати здобувачам освіти професійні знання з тим, щоб вони могли мати гідне перше робоче місце та стартувати у побудові своєї життєвої траєкторії в Україні.
