18 січня, напередодні вшанування пам’яті трагічних сторінок нашого народу, здобувачі освіти першого курсу групи «Оператор комп’ютерного набору з обробки інформації та програмного забезпечення» відвідали історичний музей ім. Дмитра Яворницького, а саме тематичну виставку «Дзвони пам’яті», приурочену до Дня вшанування пам’яті Голодомору 1932-1933 рр.
Молодь ознайомилася з копіями документів із грифом «Таємно» із Галузевого державного архіву Служби безпеки України, а також фотокартками та речі з родинних архівів мешканців Дніпра.
Документи та інсталяції дають змогу відчути події та суспільні явища, які вплинули на життя мешканців міста та області, що вимушені були пережити страхіття та злочини проти людяності, свідоме знищення духовності нашого народу.
