До Міжнародного Дня вшанування пам’яті жертв Голокосту здобувачі освіти МВПУПІТ І-го курсу відвідали музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні», що знаходиться в культурно-діловому центрі Мінора.
Здобувачі освіти переглянули виставкові зали, присвячені одній з найстрашніших трагедій ХХ ст. – нацистському винищенню євреїв Європи – та опису традиційного єврейського світу, знищеного в роки війни.
Експозиція музею вразила молодь своєю силою та правдивістю. Кожен експонат, кожна історія – це пронизливі свідченнями жахливих злочинів проти людства. Здобувачі освіти відчули на собі всю глибину людського горя, невинно загублених життів. Такий досвід допомагає усвідомити цінність миру та толерантності, а також нагадує про важливість пам’ятати про минуле, щоб запобігти його повторенню.
