Олімпійський тижневик у МВПУПІТ, присвячений Дню фізичної культури і спорту, завершився Олімпійським уроком

Олімпійський тижневик у МВПУПІТ, присвячений Дню фізичної культури і спорту, завершився Олімпійським уроком, який підготували і провели здобувачі освіти першого курсу спільно з викладачем фізкультури Звєрєвою М.Б. та керівником фізвиховання Попко Н.І. Молодь ще раз пригадала українських спортсменів – переможців Олімпіади та Світових турнірів, які гордо пропагують нашу державу як країну мужніх, сильних, сміливих, чесних і порядних людей.
І молодь закладу освіти не відстає від світових спортсменів. Тому внутріучилищні змагання мають цілу команду переможців, які готові брати участь у спортивних турнірах, та гідно прославляти наш заклад освіти.