Навчаємо здобувачів освіти навикам дій під час надзвичайних ситуацій

12 вересня в державному навчальному закладі “Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій”  відбулись тренування учасників освітнього процесу діям у надзвичайних ситуаціях. В рамках заходу були відпрацьовані наступні дїї:
– реагування на сигнал сповіщення про надзвичайну ситуацію;
– проведення інструктажу при надзвичайних ситуаціях;
– навички евакуації здобувачів освіти та всього колективу;
– навчання з пожежогасіння та викидів радіактивних речовин;
Всі учасники ознайомлені з діями у випадку сповіщення сигналу повітряної тривоги, особистого захисту під час массованих атак та допомоги постраждалим.
Такі заходи покращують навички з недопущення порушень з правил охорони праці, життєдіяльності та дій у надзвичайних ситуаціях !

Дбаємо про кожного учасника освітнього процесу! Навчаємо за для перемоги!🇺🇦