Педагогічні працівники закладу освіти за підтримки Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області під керівництвом інструктора з КП «Дніпропетровський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» пройшли практичне тренінгове заняття з тактичної медицини. Під час заняття були відпрацьовані навички накладання джгута-турнікета. Також отримали професійну кваліфікаційну допомогу від практикуючої лікарки та досвідченої волонтерки.
Педагоги тепер мають досвід, яким зможуть скористатися за потреби в подальшій своїй професійній діяльності або в критичних обставинах, що можуть трапитися у житті кожного. За результатами тренінгу всі отримали сертифікати.
