Напередодні Всесвітнього Дня домашніх тварин говорили про відповідальність за тварин та допомогу домашнім удюбленцям в умовах війни

Неординарний захід 🐾 відбувся у ДНЗ «МВПУПІТ». Напередодні Всесвітнього Дня домашніх тварин говорили про відповідальність за тварин та допомогу домашнім удюбленцям в умовах війни, адже вони також потерпають від вибухів та приречені на виживання на територіях активних бойових дій.

Наші небайдужі студенти створили відеоролики про домашніх улюбленців; змоделювали життєві ситуації «Що робити, якщо побачив загублену тварину?»; на уроках фінансової грамотності прорахували бюджет утримання домашнього улюбленця та поділилися своїми дослідженнями.

Молодь не лише творчо підійшла до теми, а й показала, як важливо не проходити повз тих, хто потребує допомоги.

Особливою частиною зустрічі став виступ гостя-волонтера, який опікується тваринами у зоні бойових дій. Студенти почули реальні історії порятунку чотирилапих, дізналися, як працюють волонтери на прифронтових територіях, та що кожен з нас може зробити для тимчасово залишених тваринок, навіть якщо не має можливості прихистити її вдома.

Зустріч була водночас і емоційно зворушливою, і повчальною, адже говорили:

  • як безпечно діяти, коли бачиш загублену тварину;
  • чому важливо фіксувати інформацію (фото, локація, соцмережі); яких помилок слід уникати;
  • як підтримати тварин і волонтерів у час війни.

Окрім цього, студенти нашого училища зібрали й передали через волонтера корм для тварин, аби підтримати тих, хто нині рятує та доглядає чотирилапих у найскладніших умовах.

Дякуємо нашим студентам за активність, небайдужість, а волонтеру – за силу, сміливість і натхнення продовжувати робити добро там, де воно особливо потрібне.💛💙

Нехай у серці кожного з нас буде місце для тих, хто не може сказати «допоможи», але дуже її потребує.