
З початком нового навчального семестру активізувалася діяльність молодіжного самоврядування учнівського колективу. 16 січня 2024 року на спільному засідання з адміністрацією училища були розглянуті нагальні проблеми молоді та її активної та свідомої позиції у суспільстві. Молодь обговорила питання волонтерської діяльності серед здобувачів освіти і вирішила активно працювати в цьому руслі, надаючи посильну допомогу нашим воїнам через волонтерські організації, з якими співпрацює заклад освіти. Продовжуємо збирати пластикові кришечки, формуємо коробки вдячності ЗСУ, допомагаємо прифронтовим госпіталям у забезпечення теплими ковдрами та інша.
Разом з тим, молодь не забуває про власний розвиток і удосконалення. Обговорили започаткування публічного видання – газети закладу освіти як платформи як для здобувачів освіти, так і для педагогічного колективу. У співпраці досягається наша головна мета – популяризація закладу освіти та професій, яким навчають у стінах училища.
Також відбулася зустріч зі здобувачами освіти, які мешкають у гуртожитку. Ключовим питанням було обговорення безпеки життєдіяльності здобувачів освіти у гуртожитку в умовах воєнного стану, правил поведінки під час повітряної тривоги. Життя – це наша цінність. Воно має бути змістовним, цікавим і наповненим доброчинністю
Бережіть себе! Разом ми переможемо!