Відбулося розширене засідання, на якому розглядалися питання щодо виконання Порядку денного, самообслуговування, дотримання правил пожежної безпеки, користування електроприладами та ін. Пригадали обов’язки старости кімнати. Обговорили мету самоврядування і роботу секторів. Проаналізували, хто як відноситься до збереження енергоресурсів, води. Багато часу приділили користуванню газо-електроприладами. Це життєво важливі питання, від яких залежить комфорт та безпека кожного мешканця.
