Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій щодня працює над створенням безпечного освітнього середовища

22 серпня 2023 року наш заклад освіти перевіряла чергова по місту щодо готовності найпростішого укриття.

Станом на сьогодні нами виконано 80% робіт щодо облаштування найпростішого укриття. Встановлено освітлення, облаштовано місця для проведення занять під час повітряних тривог, підведено інтернет мережу, придбано медикаменти та питна вода. Вже з 01 серпня буде встановлено бензиновий генератор від польських партнерів.
Головна мета всього колективу – створити безпечні умови навчання та роботи усіх учасників освітнього процесу!