Щорічна інформаційна кампанія «Місяць цифрової грамотності», що реалізує Міністерство цифрової трансформації триває протягом листопада.
Ця ініціатива має стратегічне значення, оскільки спрямована на вдосконалення цифрових навичок населення, що є критично важливим для особистої безпеки, протидії дезінформації та сталого розвитку країни в умовах воєнного часу. Слід зазначити, що Україна має одне з найвищих у Європі інтернет-покриттів та понад 93 % українців вже опанували цифрові навички. Однак лише 38 % мають високий рівень цифрової грамотності.
Безкоштовні ресурси, які допоможуть підвищити рівень цифрової грамотності та власної онлайн-безпеки, містить портал «Дія.Освіта» 👉: https://osvita.diia.gov.ua/
На порталі «Дія.Освіта можна:
☑ переглянути освітні серіали й короткі ролики-байти навичок про штучний інтелект, кібергігієну та медіаграмотність, а також дізнатися про карʼєрні можливості в ІТ;
☑ пройти Цифрограм – детальний національний тест цифрової грамотності, що містить 90 питань;
☑ пройти Кіберграм – 15 запитань, щоб перевірити себе в короткому тесті на онлайн-безпеку.
Вищезазначене навчання на порталі «Дія.Освіта» не лише сприятиме підвищенню цифрової грамотності, а й розвиватиме критичне мислення та професійні навики, щоб залишатися конкурентними на світовому й локальному ринку праці.
Разом зробімо цифрову Україну безпечнішою та сильнішою!
Працюємо на майбутнє! Віримо у ПЕРЕМОГУ!
