Місяць цифрової грамотності

Щорічна інформаційна кампанія «Місяць цифрової грамотності», що реалізує Міністерство цифрової трансформації триває протягом листопада.

Ця ініціатива має стратегічне значення, оскільки спрямована на вдосконалення цифрових навичок населення, що є критично важливим для особистої безпеки, протидії дезінформації та сталого розвитку країни в умовах воєнного часу. Слід зазначити, що Україна має одне з найвищих у Європі інтернет-покриттів та понад 93 % українців вже опанували цифрові навички. Однак лише 38 % мають високий рівень цифрової грамотності.

Безкоштовні ресурси, які допоможуть підвищити рівень цифрової грамотності та власної онлайн-безпеки, містить портал «Дія.Освіта» 👉: https://osvita.diia.gov.ua/

На порталі «Дія.Освіта можна:

☑ переглянути освітні серіали й короткі ролики-байти навичок про штучний інтелект, кібергігієну та медіаграмотність, а також дізнатися про карʼєрні можливості в ІТ;

☑ пройти Цифрограм – детальний національний тест цифрової грамотності, що містить 90 питань;

☑ пройти Кіберграм – 15 запитань, щоб перевірити себе в короткому тесті на онлайн-безпеку.

Вищезазначене навчання на порталі «Дія.Освіта» не лише сприятиме підвищенню цифрової грамотності, а й розвиватиме критичне мислення та професійні навики, щоб залишатися конкурентними на світовому й локальному ринку праці.

Разом зробімо цифрову Україну безпечнішою та сильнішою!

Працюємо на майбутнє! Віримо у ПЕРЕМОГУ!