Студенти МВПУПІТ першого курсу відвідали навчальний центр “Save the Cildren”, де було проведено для молоді захід “Я і всесвіт” присвячений тижню психології. Захід пройшов в дуржньому колі та із позитивним настроєм. Від центру наші студенти отримали подарунки.
Такі події доводять: турбота про ментальне здоров’я — це важлива складова успішного навчання та гармонійного життя.
Дякуємо всім учасникам за активність, відкритість і позитивну атмосферу!



