Марафон “Єднаймося у мові”

З нагоди Міжнародного дня рідної мови відбувся марафон “Єднаймося у мові”, в якому взяв участь студент МВПУПІТ ІІ курсу (група 2) Кравець Микита. Він продекламував вірш Володимира Самійленка “Українська мова”.

Молодь з різних куточків Дніпропетровщини читали вірші про рідну мову, плекаючи у своїх виступах гордість та любов до української мови!