І знову! Маємо бажання працювати, маємо бажання навчатися!

Новий 2025-2026 навчальний рік офіційно розпочато.

Сьогодні спільнота МВПУПІТ – здобувачі освіти, педагогічний персонал, роботодавці та батьки – приступили до освітнього процесу зі здобуття професійної освіти. Гамірно було на подвір’ї та в навчальних авдиторіях. Традиційно пролунав перший збірник, який покликав всіх до першого уроку за темою “Ми – українці: відвага, єдність, майбутнє”.

Головне сьогодні в нашому житті – безпека. Тому молодь під керівництвом своїх наставників вивчала шляхи евакуації до сховища.

Проте у всіх є міцна надія та віра у захист наших військових. І нехай цей рік буде переможним!

  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд
  • Слайд