Відповідно до плану виховної роботи МВПУПІТ у навчальних групах класними керівниками та майстрами виробничого навчання проведена для здобувачів освіти година спілкування “Ми народжені, щоб нести відповідальність за своє життя”. Були розглянуті головні аспекти відповідальності в житті кожної молодої людини; здобувачі освіти замислились і дали відповіді на запитання: Чого я хочу досягти в житті? Яку мету ставлю перед собою? За що я несу відповідальність?
Мета, яку поставив кожний педагог, – виховувати у здобувачів освіти високі моральні якості: справедливі, чесність та бути відповідальним за свої вчинки, рішення та майбутнє, формувати у собі навички самоконтролю, робити усвідомлений вибір, критично мислити та планувати своє життя.
