До Дня захисту дітей у ДНЗ “МВПУПІТ” пройшов флешмоб “Почуй мене”

До Дня захисту дітей у ДНЗ “МВПУПІТ” пройшов флешмоб “Почуй мене”.

Підлітковий вік складний та іноді незрозумілий для нас, дорослих.
Молоді люди зі своїми проблемами, які потребують уваги та розуміння, хочуть здаватися дорослими, але залишаються маленькими дітьми, які потребують тепла і уваги.
Своїм флеш-мобом вони хочуть достукатися до нас, дорослих, та заявити нам про свої потреби у розумінні та повазі.

Діти – наше майбутнє.

І головне у майбутньому налагодити та зберегти зв’язок між нами.

Бережіть себе та своїх дітей

Все буде Україна!!!!