
Відзначення цього дня покликане звернути увагу на проблеми, пов’язані з психічним станом людини та підтримки людей з подібними захворюваннями.
Одним із важливих пріоритетів у діяльності ДНЗ “МВПУПІТ” залишається забезпечення психологічної стійкості здобувачів освіти та усіх учасників освітнього процесу. Педагогічні працівники мають забезпечувати психологічну складову організації освітнього середовища, створюючи умови, що сприятимуть розвитку особистості кожної дитини, збереженню здоров’я та формуванню готовності до самостійного життя.
З метою підвищення рівня обізнаності щодо проблем психічного здоров’я в училищі започатковано тиждень ментального здоров’я! В рамках заходу будуть організовані просвітницько-профілактичні заходи, івенти у форматі флешмоби, челенджі, «психологічні хвилинки», що допоможуть здобувачам освіти впоратися зі стресом та його наслідками, емоційно налаштуватися на урок, на плідну роботу, сприятимуть атмосфері емоційного відновлення, почуттю безпеки та психоемоційного комфорту.
Дбаємо про молоде покоління! Створюємо позитивний мікроклімат освітнього середовища! 🇺🇦💪