День пам’яті Чорнобильської трагедії та Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф

Напередодні Дня пам’яті Чорнобильської трагедії здобувачі освіти МВПУПІТ груп 2 та 6 слухали сповіді представників старшого покоління про ті страшні реалії українського суспільства, які всі жахіття наслідків безконтрольної атомної енергії. У стінах Будинку мистецтв молодь вшанувала памʼять загиблих та усвідомлювала масштаби цієї техногенної катастрофи.Під час візиту здобувачі освіти занурилися в події того трагічного дня 26 квітня 1986 року, переглянули коротку кінострічку, яка глибоко зворушила кожного — діти уважно стежили за подіями. Після перегляду відбулася невелика дискусія, під час якої здобувачі освіти поділилися своїми враженнями. Підсумовуючи почуте та побачене можна зробити висновки, що ця трагедія — не лише частина історії, а й важливе нагадування про цінність людського життя, мужність ліквідаторів та відповідальність перед майбутнім.Такі заходи, як нагадування про жахливі наслідки, допомагають молодому поколінню формувати свідоме ставлення до минулого та виховують почуття патріотизму й поваги до героїв!

26 квітня здобувачі освіти МВПУПІТ групи № 3 другого курсу підготували виставку експозиційних робіт “Фотопортрет Чорнобиля”, а здобувачі освіти провели інформаційну годину.

Вся училищна спільнота засвідчує свою шану за героїзм усім, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС: пожежникам, експлуатаційному персоналу станції, військовослужбовцям, будівельникам, ученим, медикам. Нехай прийдешні покоління завжди пам’ятатимуть уроки Чорнобиля, щоб над нашою планетою завжди було мирне, чисте небо, а в оселях панував лише мир, щастя та добробут.