Добігає до завершення перший навчальний семестр. І поки студенти пишуть контрольні зрізи знань, складають іспити та підтверджують рівень здобутих знань і вмінь, педагоги ДНЗ МВПУПІТ звітують про власні професійні здобутки.
Відбулася педагогічна конференція “Педагогічний хаб цифрових навичок для навчання та виховання”. Її головна мета – продемонструвати здобуті педагогами знання на різних курсах підвищення кваліфікації з цифрових технологій та проаналізувати результати їх застосування у професійній діяльності.
Палітра цифрових навичок наших освітян виявилася досить широкою. Це і застосування Ші-інтелекту у створенні навчального контенту; використання різноманітних програмних застосунків для формування практичних завдань, тестів, електронних тематичних посібників; візуалізація змісту навчання; гейміфікація як спосіб мотивації до навчання; генерація великого об’єму навчального матеріалу з допомогою QR-кодів і навіть створення музичного супроводу до навчання та у виховній роботі.
Конференція дійсно стала майданчиком для обміну досвідом, дискусії та налагодження співпраці у єдиній для всіх меті – підготовці молоді до життєвих викликів та формування у них сучасних знань і про професію, і про світ взагалі.



