В останній навчальний день напередодні Нового року та зимових канікул креативні та талановиті члени молодіжного самоврядування МВПУПІТ створили святкове привітання для своїх одногрупників та педагогів закладу освіти.
Це була феєрія з народних зимових обрядових пісень та дійств. Звучали щедрівки, колядки, розігрувалися вертеповські спектаклі з народження Христа. Тут були персонажі – добрі і злі, веселі та сумні…
Весь наш колектив поринув у народну новорічну магію… Це було не лише весело, а й повчально, адже відтворюватися народні традиції, які не всім є відомі.
Привітання з Різдвом Христовим, Новим роком та початком зимового відпочинку – вдалося. Тож дякуємо нашій творчій молоді та керівнику гуртка художньої самодіяльності.

