«Біла картка» заради миру!

Суперспортивна п’ятниця видалася у закладі освіти. Адже сьогодні молодь разом з педагогічним колективом доєдналися до заходів у межах відзначення Міжнародного дня спорту заради миру та розвитку по всьому світу.
Керівник фізичного виховання Попко Наталія Іванівна спільно з викладачем фізкультури Звєрєвою Марією Борисівною зорганізували та провели низку заходів для молоді училища: фото-флешмоб («Біла картка» White card); спортивна руханка у межах проєкту «Єдина Україна», марафон спортивних досягнень.
Біла карта в руці спортсмена на противагу червоній картці символізує чесність та конструктивний підхід у спортивному суддівстві!