
20 вересня 2023 року адміністрація та педагогічні працівники зустрілися з батьками здобувачів освіти задля об’єднання зусиль в розбудові освітнього процесу закладу. В зоді зустрічі учасниками обговорено наступні питання:
– знайомство з адміністрацією та викладачами,
– стипендіальне забезпечення,
– структура освітнього процесу,
– виконання навчальних планів та програм,
– додержання вимог законодавства про функціонування української мови,
– організація гурткової роботи,
– створення сприятливого мікроклімату в освітньому процесі.
Всіма учасниками погоджено спільну взаємодію батьків, здобувачів та педагогічного колективу щодо покращення умов навчання, поліпшення матеріально-технічної бази, забезпечення комфортного перебування здобувачів у закладі освіти!
Лише спільними зусиллями навчаємо і виховуємо нашу молодь! Єдиною метою збагачуємо освітній процес!