Студенти ДНЗ “МВПУПІТ” долучилися до створення краси на території навчального закладу— висадили квіти на клумбі.
Кожен паросток — це турбота, натхнення і бажання зробити світ навколо кращим.
Пишаємося нашими активними та небайдужими прихильниками природи!
